A A A

WYNIKI KONKURSU - Wygraj oficjalną książkę o świecie gry Cyberpunk 2077

7 grudnia 2020, 11:35
Fani futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City mogą już odkrywać jej historię, poszczególne dzielnice oraz gangi.
WYNIKI KONKURSU -  Wygraj oficjalną książkę o świecie gry Cyberpunk 2077

Przygotuj się do eksploracji Night City

Dark Horse Books oraz CD PROJEKT RED przedstawiają obszerne studium wiedzy o uniwersum Cyberpunka 2077. W Polsce książka ukazała się nakładem wydawnictwa Znak, które także przekazało dla naszych czytelników 5 egzemplarzy do wygrania!

 

Studium wiedzy o uniwersum

"Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry" to bogato ilustrowany przewodnik, dzięki któremu można przenieść się do futurystycznej metropolii Night City, czyli centrum akcji nowej gry firmy CD Projekt Red. Z książki dowiecie się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy tego świata. To starannie przygotowana publikacja, która zawiera wszystko, co musicie wiedzieć o Night City.

 

Wygraj książkę

Wydawnictwo Znak przekazało dla naszych czytelników 5 egzemplarzy oficjalnej książki po świecie Cyberpunka 2077. Co trzeba zrobić żeby wygrać? Napisz w komentarzu, dlaczego czekasz na premierę gry Cyberpunk? Autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzami książki „Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077".

Na odpowiedzi czekamy do 10 grudnia do godz. 23.59. Każdy uczestnik konkursu może tylko raz skomentować artykuł. Zwycięzców wyłonimy w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu. Wyniki opublikujemy na naszej stronie internetowej. Laureaci będą mieć 7 dni na dostarczenie danych osobowych. Po tym terminie, nagroda przejdzie na kolejną osobę wyłonioną przez redakcję PCF. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.

 

UWAGA: KONKURS ZAKOŃCZONY!

Dziękujemy za interesujące odpowiedzi, a egzemplarze książki "Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry" wędrują do: Szmugler, Approve 37, Kecajo, Krzyniuuu, Qrdziel - prosimy o kontakt mailowy (dominika.gorgosz@pcformat.pl) w celu przesłania danych do wysyłki nagród. Laureaci mają 7 dni na dostarczenie danych osobowych. Po tym terminie, nagroda przejdzie na kolejną osobę wyłonioną przez redakcję PCF. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.

fot. Wydawnictwo Znak


Dominika Gorgosz
Tagi: gry, konkursy
Ocena:
Oceń:
Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
admin
admin
14 grudnia 2020, 14:11
Konkurs zakończony! Dziękujemy za interesujące odpowiedzi, a egzemplarze książki "Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry" wędrują do: Szmugler, Approve 37, Kecajo, Krzyniuuu, Qrdziel - prosimy o kontakt mailowy (dominika.gorgosz@pcformat.pl) w celu przesłania danych do wysyłki nagród. Laureaci mają 7 dni na dostarczenie danych osobowych. Po tym terminie, nagroda przejdzie na kolejną osobę wyłonioną przez redakcję PCF. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
avatar
ekoms
10 grudnia 2020, 23:28
Mrugające bladoniebieskie światło plazmowego wyświetlacza leniwie oświetlało pomieszczenie. Jedynym słyszalnym dźwiękiem było rytmiczne pomrukiwaniu modułu hibernacyjnego CON12, do którego podłączony był Ekoms. Nagle grobową ciszę przerwał niski i piskliwy odgłos alarmu. Obudził się i majacząc rozejrzał się po pokoju. Usiadł ostrożnie, tak żeby nie zerwać kabli przyłączonych do jego przedramienia. Spojrzał na pulsujący na czerwono moduł i ochrypłym głosem wyszeptał do siebie z niedowierzaniem - Czy, to już czas? Podniósł głowę żeby zobaczyć zegar i zaklął pod nosem. - Obudziłem się za wcześnie... Chwycił mały metalowy pojemnik i nerwowo zaczął w nim grzebać. - Gdzieś tu powinna być jeszcze jedna. Muszę ją znaleźć. Pozostało mi tak niewiele żeby znaleźć się w Night City - mamrotał do siebie. - JEST! - wykrzyknął - Ostatnia dawka nanoefedryny, która wypełni mi ostatnie 30 min czekania na otwarcie bram. Czekałem na to 8 lat, nie wytrzymam w stanie pełnej świadomości przez trzydzieści minut. Podłączył ampułkę do CON12 i zaczął odpływać w wirtualny świat obietnic o Night City. Wiedział, że już za pół godziny przeniesie się tam ciałem i duszą. Nie wiedział czego się spodziewać, ale wiedział, że zasłużył, i że to będzie dobre.
avatar
lolmac
10 grudnia 2020, 22:47
Cyberpunk został zapowiedziany w maju 2012 roku. Już od tamtej pory zacząłem wyczekiwać tej gry. Po świetnym Wiedźminie 3 mój apetyt na tę grę tylko wzrósł. Ten tytuł to będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników gier. CD Projekt Red ma światową renomę. Cyberpunk 2077 wydaje się miejscem innym niż wszystkie inne, dlatego tak bardzo mnie to wszystko ciekawi. Na pewno pozwoli niecodziennie spędzić wolny, świąteczny czas. Już nie mogę się doczekać. Poza tym nawet mój ojciec czeka na tę grę. O czymś to świadczy
avatar
RadzixPL
10 grudnia 2020, 08:30
Jestem bardzo ciekawy, jak wygląda świat NightCity. Bardzo bym chciał przenieść się do tego miejsca już z minimalną wiedzą na temat Cyberpunka2077. Już niedługo kupuję grę od znakomitego producenta gier - CD Project RED, oni nie raz pokazali, że można tworzyć gry rewelacyjne. Uważam, że będzie to gra dekady ,a ta książka jest "wisienką na torcie". Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających mój komentarz. :)
avatar
Krzyniuuu
9 grudnia 2020, 23:37
Cyberpunka wyczekuję z niecierpliwością, gdyż jestem bardzo ciekawy wizji przyszłości jaką zaprezentują twórcy. Nie sposób nie wspomnieć o zapowiadanym ogromie możliwości personalizacji i eksploracji. Seria gier z uniwersum Wiedźmina pokazała, że CD Project Red zna się na tworzeniu gier, co staję się dodatkową zachętą do ogrania tego tytułu i zanurzeniu się w szalonym świecie Night City.
avatar
Kamax
9 grudnia 2020, 20:13
Night city jest idealnym miejscem dla mnie! Myślę, że idealnie się tam odnajdę. Jestem pewien, że CD Project Red nas nie zawiedzie i Cyberpunk stanie się kultową grą. Lecimy palić miasto!
avatar
approve37
9 grudnia 2020, 19:54
Na premierę Cyberpunka czekam, gdyż w zupełności ufam CDP, że dostarczy mi najwyższej jakości produkt. Przy okazji Wiedźmina pokazali, że ze wszystkich aktualnie wiodących game developerów, mają najlepsze i najbardziej fair podejście do graczy. To będzie wspaniała przygoda w Night City - jestem pewien.
avatar
qrdziel
9 grudnia 2020, 18:05
Wiedźmin wciągnął mnie po samą szyję. Ciekawy jestem jak wciągnie mnie świat przyszłości. Jeśli mój komp nie uciągnie grafiki - to chętnie posłucham ścieżki dźwiękowej czytając książkę którą wygram.
avatar
piotrko57
9 grudnia 2020, 17:31
Cyberpunk 2077 jest najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grą. Jej premiera była kilka razy przekładana co teraz wzbudza we mnie nadzieje że będzie na prawdę dopracowana i ciekawa. Z niecierpliwością czekam na premiere.
avatar
Kecajo
7 grudnia 2020, 21:34
Cyberpunk 2077 to najbardziej oczekiwana gra w historii. Nigdy wcześniej nie miałem styczności ze światem Cyberpunka, więc mnie to wszystko niesamowicie intryguje. Modyfikacja ciała i zwiedzanie bardzo różniących się od siebie dzielnic Night City brzmią bardzo ciekawie. Super będzie zanurzyć się w świecie mi nieznanym i poznać to mroczne miejsce. Z ogromną przyjemnością przejdę całą grę i idealnie zakończę ten rok. Premiera gry Cyberpunk to dla mnie prawdziwa „wisienka na torcie”.
avatar
szmugler
7 grudnia 2020, 17:10
Cyberpunk 2077 jest tytułem który może zmienić postrzeganie naszego świata. W grze będzie odzwierciedlone jak może za kilkadziesiąt lat wyglądać obecny świat, w którym kierunku zmierzamy jako cywilizacja która ciągle się rozwija technologicznie. Niesie to ze sobą szereg zagrożeń i jak również wyzwań dla ludzi którym przyjdzie żyć w takim świecie. Gra może być fenomenalnym rodzajem teleportacji dla tych z nas którzy nie koniecznie dożyją do tego roku, a chcą zobaczyć i wczuć się wirtualnie w świat do którego pędzimy. Ja napewo chcę być przygotowany i to poczuć, nie zależnie od tego czy będzie mi dane dożyć tego roku. Dlatego czekam na ten tytuł!
avatar
restaumator
7 grudnia 2020, 11:44
Rok 2020 jest rokiem specyficznym. Wszyscy cieszymy się, że się powoli kończy. Cieszę się, że grudniowa premiera gry Cyberpunk 2077 przypada na koniec tego dziwnego roku. Dzięki temu będę mógł zamknąć rok z przytupem i zapamiętać choć jego końcówkę z czymś, co za sprawą gry dostarczyło mi wiele dobrych emocji. Taki reset świata dobrze mi sprawi :)
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto