A A A

Więcej hazardu w Google Play

29 stycznia 2021, 12:15
Koncern z Mountain View pozwoli sprzedawać aplikacje hazardowe w sklepie z grami na Androida.
Więcej hazardu w Google Play

Spróbuj szczęścia

Firma Google zmienia zasady programu dla deweloperów. W kolejnych krajach dopuszczone będzie rozpowszechnianie aplikacji hazardowych i pozwalających zawierać zakłady na pieniądze.

 

Jeszcze nie w Polsce

Dotychczas aplikacje hazardowe oraz inne narzędzia do zawierania zakładów na pieniądze (kasyna online, loterie, zakłady sportowe itp.) były dostępne na platformie Google Play w Brazylii, Irlandii, Francji i Wielkiej Brytanii. Od 1 marca wolno je będzie rozpowszechniać także w Australii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Japonii, Meksyku, Niemczech, Nowej Zelandii, Norwegii, Rumunii, Hiszpanii, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

Aplikacje hazardowe muszą być bezpłatne, zostać oznaczone jako programy tylko dla dorosłych i mieć wbudowany mechanizm blokujący przed użyciem przez osoby niepełnoletnie. Nie wolno im będzie ponadto korzystać z systemu rozliczeń Google Play. Autor programu musi mieć ważną licencję na prowadzenie działalności hazardowej w każdym regionie, w którym udostępnia aplikację.

fot. Pixabay


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
wojownikhaha
wojownikhaha
29 stycznia 2021, 12:29
Im więcej hazardu, tym lepiej. Poszli po rozum do głowy.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto