A A A

Wyciekły dane na temat Motoroli Capri

4 grudnia 2020, 13:00
Wiemy więcej o nowych, budżetowych Motorolach.
Wyciekły dane na temat Motoroli Capri

Wariant oszczędnościowy

W sieci pojawiły się przecieki na temat Motoroli Capri oraz Capri Plus, czyli planowanych na pierwszy kwartał 2021 roku budżetowych smartfonów amerykańskiego producenta. W tańszym Capri znajdziemy ekran o rozdzielczości 1600x720 pikseli, odświeżany z częstotliwością 60 Hz.

Telefon będzie wyposażony w układ Snapdragon 460, wsparty 4 GB RAM-u oraz 64 GB miejsca na pliki użytkownika. Kamerka selfie znajduje się pod ekranem,ma 8-megapiskelowy sensor. Na pleckach znajdziemy z kolei złożony z 4 obiektywów aparat: główny 48 Mpix, ultraszerokokątny 8 Mpix, czujnik głębi 2 Mpix i czujnik makro 2 Mpix.

 

Capri Plus

Droższy model zaoferuje z kolei rozdzielczość HD+ oraz odświeżanie z częstotliwością 90 Hz. Nie wiadomo, czy producent zdecyduje się umieścić w nim mocniejszy chip. Ilość RAM-u oraz dostępnej pamięci będzie identyczna jak w wariancie podstawowym, producent planuje też jednak mocniejszą wersję z 6 GB RAM-u oraz 128 GB miejsca na pliki. Aparat będzie miał podobny układ, a jedyna zmiana to bardziej czułe obiektywy do selfie oraz ultraszerokokątny – wystąpią w wariancie 13 Mpix.

Cena urządzeń oraz ich wygląd pozostają wciąż tajemnicą. Więcej na ten temat dowiemy się, kiedy Motorola sama postanowi je zaprezentować.

fot. Pixabay


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto