A A A

Wytrzymałe słuchawki gamingowe Corsair HS50

19 listopada 2017, 14:00
Marka Corsair zaprezentowała zestaw słuchawkowy HS50. To najnowszy model w rodzinie wielokrotnie nagradzanych peryferii gamingowych amerykańskiego producenta.
Wytrzymałe słuchawki gamingowe Corsair  HS50

Nieskazitelny dźwięk

Znajdujący się bezpośrednio na słuchawkach panel kontrolny umożliwia łatwą i szybką regulację głośności bądź całkowite wyciszenie bez konieczności odrywania się od gry. Precyzyjnie dostrojone, 50milimetrowe neodymowe przetworniki generują czysty dźwięk najwyższej jakości w szerokim zakresie od 20Hz do 20kHz. Za bezproblemową komunikację głosową odpowiada odpinany, jednokierunkowy mikrofon certyfikowany przez renomowaną aplikację Discord. Zapewnia on zakres rejestracji mowy od 100Hz do 10kHz i wysoką czułość -40dB, przy jednoczesnym ignorowaniu dźwięków otoczenia. Za sprawą uniwersalnego złącza jack 3,5mm, zestaw HS50 jest kompatybilny zarówno z komputerami i konsolami oraz urządzeniami mobilnymi.

Minimalistyczny wygląd, maksymalna wygoda

Niezależnie, czy używane przy biurku, czy na kanapie lub w podróży, słuchawki HS50 gwarantują wygodę i odpowiednie wyciszenie dźwięków otoczenia. Regulowane nauszniki, pokryte miękką pianką z pamięcią kształtu, gwarantują maksymalną wygodę przy nawet wielogodzinnych maratonach gier, niezależnie od kształtu i wielkości głowy. Minimalistyczny wygląd i subtelne detale, pokrywające wytrzymałą, aluminiową konstrukcję, sprawiają, że słuchawki nie tylko doskonale brzmią, ale też świetnie wyglądają.

Zestawy Corsair HS50 dostępne są w kolorze czarnym z detalami niebieskimi, zielonymi lub czarnymi.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto