A A A

Xtorm AC Pro 41 600 – power bank dla wymagających

22 grudnia 2017, 10:00
Power banki zwykle służą nam do podładowania smartfonu czy tabletu – jednak niekiedy zdarza się, że musimy awaryjnie zasilić również inne, nieco większe urządzenia. Rozwiązaniem na takie sytuacje jest najnowszy produkt firmy Xtorm – powerbank AC Pro wyposażony w ogniwa o pojemności 41,600 mAh.
Xtorm AC Pro 41 600  – power bank dla wymagających

Jak na oferowaną pojemności i możliwości, nowy powerbank Xtorm jest stosunkowo niewielki - mierzy 222 x 160 x 52 mm. Mimo to może zmagazynować dość energii, by skutecznie (i bezpiecznie!) podładować lub zasilić najróżniejsze urządzenia elektronicznie, od smartfonów i tabletów, przez komputery przenośne, a nawet... konsole do gier, projektory czy telewizory.

W sumie urządzenie dysponuje pięcioma wyjściami - wyposażono je w dwa gniazdka 220 V (uniwersalne, pasuje do nich większość używanych na świecie wtyczek), dwa standardowe porty USB oraz port USB-C.

Wbudowany wyświetlacz precyzyjnie informuje użytkownika o trybie pracy i o tym, ile energii pozostało w akumulatorach. A że może być jej niemało, to bardzo ważne jest, iż w urządzeniu zastosowano cały zestaw technologii zapewniających, że prąd dostarczany będzie do ładowanych urządzeń bezpiecznie i stabilnie. Znajdziemy tu m.in. system dopasowujący parametry ładowania do potrzeb i specyfiki danego urządzenia, zabezpieczenie przed przeładowaniem i przegrzaniem, a także system szybkiego ładowania.

Co ważne, Xtorm AC Pro 41 600 jest ładowany z gniazdka 220 V i może jednocześnie być ładowany oraz zasilać inne urządzenia - można więc wykorzystać go jako swego rodzaju "rozgałęźnik" do ładowania wielu urządzeń. Urządzenie zamknięte jest w czarnej antypoślizgowej obudowie. W zestawie znajdziemy m.in. ładowarkę oraz pokrowiec.

Xtorm AC Pro 41 600 mierzy 222 x 160 x 52 mm i waży ok. 1400 g. Cenę urządzenia ustalono na 1799 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto