A A A

YouTube Ci powie, kiedy masz iść spać

21 maja 2020, 17:00
Serwis udostępnił na Androida i iOS-a funkcję przypomnienia o porze spania.
YouTube Ci powie, kiedy masz iść spać

Żeby nie zarwać nocy

W ostatnim czasie zdecydowanie więcej czasu spędzamy w internecie, w tym również na oglądaniu filmów w serwisie YouTube. Potrafią one tak wciągnąć, że kładziemy się późno spać. Platforma przygotowała zatem nową funkcję, która bierze pod uwagę zarówno czas spędzany przed ekranem, jak i nasz zegar biologiczny.

 

YouTube pilnuje czasu

Nowa opcja umożliwia ustawienie przypomnienia o nadchodzącej porze spania. Dzięki niej nie zaburzymy rutyny dnia. Można zadecydować, czy powiadomienia mają się wyświetlać w trakcie oglądania filmu czy dopiero po jego zakończeniu. Jeśli nie chcemy jeszcze się kłaść, możemy przypomnienie odrzucić i kontynuować oglądanie.

 

Kolejna użyteczna funkcja

Serwis już od kilku lat wprowadza narzędzia, dzięki którym możemy kontrolować czas spędzany na oglądaniu filmów. To m.in. opcje wyświetlania różnych dziennych i tygodniowych statystyk, przypomnienia o przerwie w oglądaniu oraz funkcje wyłączania dźwięków powiadomień bądź wibracji w określonych porach dnia.

fot. Geralt – Pixabay

 


Dominika Gorgosz
Tagi: YouTube
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Sterowniki USB pełne błędów
28 maja 2020
Badacze odkryli pokaźną liczbę błędów w sterownikach USB dostarczanych przez systemy Linux, macOS i Windows.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto