A A A

YouTube Rewind do kasacji

13 listopada 2020, 10:10
W serwisie YouTube nie pojawi się przygotowane przez zespół portalu podsumowanie mijającego roku.
YouTube Rewind do kasacji

Ten rok był inny

Przez dziesięć ostatnich lat portal YouTube publikował w grudniu filmowe podsumowanie roku. Tym razem materiał YouTube Rewind nie powstanie.

 

Migawki z trendów

Klipy z serii YouTube Rewind pokazywały utwory muzyczne, wirale i inne materiały, które w ciągu 12 miesięcy wyróżniły się na platformie Google'a. Podsumowanie nie zawsze wzbudzało emocje zgodne z intencjami twórców – przykładowo, film „YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind" w niewiele ponad tydzień uzyskał 10 milionów negatywnych opinii i przeszedł do historii jako najbardziej znienawidzone wideo w serwisie (obecnie klip ma już 18 milionów kciuków w dół).

W portalu Twitter pojawiła się właśnie informacja, że klipu z oznaczeniem „2020" nie będzie. Zespół YouTube'a pisze: „Od 2010 kończyliśny rok Rewindem: spojrzeniem wstecz na najbardziej wpływowych twórców, materiały wideo i trendy. (...) Jednak rok 2020 był inny. I nie wydaje się w porządku postępować tak, jakby nie był. A zatem robimy przerwę na Rewinda w tym roku".

Nie wiadomo, czy powstanie YouTube Rewind 2021.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto