A A A

YouTube zapowiada abonament Premium Lite

3 sierpnia 2021, 10:00
Firma prezentuje odchudzoną wersję subskrypcji.
YouTube zapowiada abonament Premium Lite

Tylko najważniejsza funkcja

Google w odpowiedzi na liczne głosy ze strony użytkowników ogłosił nową, tańszą wersję usługi YouTube Premium. Domyślny abonament na platformie YouTube oferuje dostęp usługi Music Premium, oglądania filmów w tle lub w trybie offline bądź z wyłączonym ekranem. Dla wielu odbiorców najważniejszą cechą subskrypcji jest jednak możliwość wyłączenia reklam. Te stały się w ostatnim czasie w serwisie YouTube bardzo częste, a Google zachęca licznymi banerami do wykupienia subskrypcji.

 

Odczuwalnie taniej

Wersja Lite powstała z myślą o osobach, które nie zamierzają płacić 12 euro (w Polsce jest to około 24 zł) za jedną funkcję. Tańsza odmiana abonamentu została wyceniona na 7 euro i jej aktywacja oznacza tylko wyłączenie reklam. Usługa na razie jest dostępna wyłącznie w wersji testowej, a obecną ceną nie należy się sugerować – Google stosuje w przypadku Polski bardziej atrakcyjny przelicznik. Gdyby był podobny do tego znanego z YouTube Premium, należałoby zapłacić ok. 14 zł.

fot. YouTube


Krzysztof Kempski
Tagi: film, YouTube
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Twitter proponuje ugodę
21 września 2021
Portal jest skłonny zapłacić wprowadzonym w błąd inwestorom ponad 800 milionów dolarów.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto