A A A

YouTube znów zmienia wyświetlanie komentarzy w aplikacji

6 listopada 2019, 11:10
Trwają testy nowego sposobu pokazywania komentarzy umieszczanych przez użytkowników pod filmikami.
YouTube znów zmienia wyświetlanie komentarzy w aplikacji

Od pewnego czasu YouTube eksperymentuje ze sposobem wyświetlania opinii pod filmami w aplikacji. Użytkownicy przyzwyczajeni do widoku komentarzy umieszczonych bezpośrednio poniżej nagrania zwrócili uwagę na to, że sekcja opinii społeczności YouTube'a jest integralną częścią platformy i ukrywanie komentarzy pod przyciskiem, który trzeba kliknąć, by je rozwinąć, mija się z celem.

YouTube uwzględnił uwagi internautów i stara się wprowadzić odpowiednie udogodnienia. Najnowsze zmiany polegają na ponownym umieszczeniu komentarzy pod filmem, czyli tam, gdzie były wcześniej – zaraz pod kategorią „co nowego". Na samej górze, tuż pod opisem filmu, wyświetlać się będą natomiast trzy najpopularniejsze opinie. Po ich kliknięciu zostaniemy przeniesieni do sekcji wszystkich komentarzy w apce, gdzie będzie można dodać także swoich kilka zdań do toczącej się dyskusji, nie przerywając oglądania filmu.

Dobór najpopularniejszych komentarzy nie będzie opierał się wyłącznie na liczbie reakcji, które wywołały. Wpisy zawierające ponad 140 znaków będą wykluczone z tej sekcji, tak samo jak komentarze zawierające linki i teksty reklamowe.

fot. StockSnap – Pixabay

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto