A A A

YouTube Originals będzie mieć wkrótce więcej płatnych treści

19 sierpnia 2019, 16:10
Google postanowiło zwiększyć przywileje płacących użytkowników usługi YouTube Originals. Zmiany zobaczymy już we wrześniu.
YouTube Originals będzie mieć wkrótce więcej płatnych treści

Google stopniowo rozbudowuje swoją platformę z filmikami. Dwie ostatnie nowości to wprowadzenie abonamentu premium oraz YouTube Originals. Ta ostatnia zapewnia darmowy dostęp do oryginalnych filmów, seriali i transmisji z wydarzeń.

Właściciel serwisu zapowiedział jednak wprowadzenie zmian w usłudze. Od 24 września 2019 roku oferta będzie różnić się w zależności od tego czy posiadamy subskrypcję Premium. YouTube Originals wciąż będzie bezpłatne, ale oferta dla będzie niepłacących będzie nieco skromniejsza. Ponadto w trybie offline obejrzymy tylko wybrane produkcje.

Dodatkowa opłata zagwarantuje możliwość oglądania materiałów dostępnych w usłudze YouTube Originals bez reklam,  szybszy dostęp do seriali (od razu w momencie premiery nowego odcinka) oraz umożliwi pobieranie i oglądanie treści w trybie offline. Dodatkowo abonenci będą mieć też wyłączny dostęp do bonusów takich jak wersja reżyserska czy dodatkowe sceny. Takie materiały będą oznaczane plakietką „Premium".

fot. YouTube


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Rusza certyfikacja Wi-Fi 6
16 września 2019
Organizacja Wi-Fi Alliance rozpoczyna certyfikowanie urządzeń zgodnych ze standardem 802.11ax.Gracz ukarany więzieniem za swating
16 września 2019
Jeden z graczy Call of Duty zrewanżował się koledze za przegraną, nasyłając na niego oddział SWAT. "Dowcip" skończył się śmiercią...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto