A A A

ZOWIE XL2411P – 144 Hz monitor dla e-sportu

24 listopada 2017, 13:30
Monitor ZOWIE XL2411P jest następcą popularnego wśród graczy monitora ZOWIE XL2411. Urządzenie zostało wyposażone w gniazdo sygnałowe Display Port (DP1.2) i funkcję Color Vibrance.
ZOWIE XL2411P – 144 Hz monitor dla e-sportu

20 stopniowa regulacja jaskrawości (nasycenia) kolorów - dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (nasycenia) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Black eQualizer - funkcja „rozjaśnia" cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania" szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną przewagę w grze.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu - XL2411 umożliwia precyzyjną regulację położenia ekranu w pionie w zakresie 130 mm. Regulacja pochylenia matrycy do przodu (5°) i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.

Low Blue Light i Flicker-Free - w trosce o jak najmniejsze męczenie wzroku w monitorze zastosowano niemigoczące podświetlenie ekranu LED (Flicker-Free) i technologię ocieplenia obrazu (Low Blue Light) polegającego na usunięciu szkodliwej dla oczu niebiesko-fioletowej składowej widma. Efekty działania tych rozwiązań zauważalne są przy wielogodzinnej pracy lub graniu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto