A A A

ZOWIE XL2411P – 144 Hz monitor dla e-sportu

24 listopada 2017, 13:30
Monitor ZOWIE XL2411P jest następcą popularnego wśród graczy monitora ZOWIE XL2411. Urządzenie zostało wyposażone w gniazdo sygnałowe Display Port (DP1.2) i funkcję Color Vibrance.
ZOWIE XL2411P – 144 Hz monitor dla e-sportu

20 stopniowa regulacja jaskrawości (nasycenia) kolorów - dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (nasycenia) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Black eQualizer - funkcja „rozjaśnia" cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania" szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną przewagę w grze.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu - XL2411 umożliwia precyzyjną regulację położenia ekranu w pionie w zakresie 130 mm. Regulacja pochylenia matrycy do przodu (5°) i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.

Low Blue Light i Flicker-Free - w trosce o jak najmniejsze męczenie wzroku w monitorze zastosowano niemigoczące podświetlenie ekranu LED (Flicker-Free) i technologię ocieplenia obrazu (Low Blue Light) polegającego na usunięciu szkodliwej dla oczu niebiesko-fioletowej składowej widma. Efekty działania tych rozwiązań zauważalne są przy wielogodzinnej pracy lub graniu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Koniec wsparcia dla klawiatury Swype
25 lutego 2018
Twórcy popularnej aplikacji na Androida wydali oświadczenie, w którym podziękowali użytkownikom za lata współpracy i oznajmili, że...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto