A A A

Zmiana wydawcy PC Formatu i CD-Action

8 lipca 2020, 08:20
Nowy właściciel czasopisma i serwisów internetowych związanych z markami PC Format i CD-Action!
Zmiana wydawcy PC Formatu i CD-Action

Drodzy Czytelnicy!

Redakcja PC Formatu ogłasza – z nieskrywaną radością – że prawa do czasopisma i strony WWW przejęła od wydawnictwa Bauer agencja gamingowa Fantasyexpo. Prywatnie znamy się od dawna – i wiemy, że to świetny obrót spraw, bo oto markę przejęli ludzie, którzy nowe technologie znają jak własną kieszeń.

Co dalej? Przede wszystkim nie musicie obawiać się o papierowy magazyn – będzie ukazywać się zgodnie z harmonogramem, a za tworzenie go odpowiedzialna będzie dobrze wam znana ekipa. Każdemu jednak, kto wie, czym na co dzień zajmuje się Fantasyexpo, do głowy przychodzi jeszcze jedna oczywista korzyść z takiej współpracy.

Od dawna w redakcji PC Formatu regularnie powracał temat nowoczesnego serwisu internetowego i wysokiej jakości materiałów wideo. Teraz możemy tę wizję zrealizować. Redakcja, Fantasyexpo i Wy – bo każdy z was może dołożyć swoją cegiełkę. Zarówno do rozwoju czasopisma, jak i nowego serwisu czy profesjonalnego studia wideo. Szczegóły (dotyczące i CD-Action, i PC Formatu) znajdziecie pod tym adresem: http://beesfund.com/wkrotce/cdaction


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
EUROPA
EUROPA
9 lipca 2020, 08:27
Świetna wiadomość; myślę, że wydanie papierowe będzie jeszcze lepsze niż do tej pory; podobnie jak zawartość płyty z programami... Trzymam kciuki !!!
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto