A A A

Znikają smartfony LG

6 kwietnia 2021, 07:40
Koreańska firma do końca roku zlikwiduje dział zajmujący się produkcja telefonów.
Znikają smartfony LG

Pożegnanie z komórkami

Przedstawiciele LG Electronics w oficjalnym komunikacie potwierdzili krążące od około roku pogłoski zwiastujące zamknięcie działu odpowiedzialnego za produkcję telefonów komórkowych.

 

Inne segmenty

Środki przeznaczane dotychczas na prace związane z projektowaniem nowych modeli smartfonów zostaną wykorzystane w segmentach takich jak pojazdy elektryczne, inteligentne domy, robotyka, sztuczna inteligencja, systemy B2B, a także usługi.

Użytkownicy telefonów marki LG wciąż mogą liczyć na wsparcie ze strony firmy. Koreański producent będzie świadczył zapewniał serwisowanie smartfonów oraz dostarczał aktualizacje do nich przez czas zależny od przepisów obowiązujących w regionach, w których urządzenia zostały nabyte.

Decyzja szefów LG oznacza, że nie zobaczymy m.in. smartfona ze zwijanym ekranem, zapowiedzianego przez koncern podczas tegorocznych targów CES.

fot. LG


Adam Wiśniewski
Tagi: smartfony, LG
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto