A A A

myPhone zapowiada aktualizacje do Androida 7.0 Nougat

21 lipca 2017, 13:30
myPhone przedstawia listę urządzeń, które mogą liczyć na Androida 7.0 Nougat. Jakie smartfony otrzymają nowy system w najbliższym czasie?
myPhone zapowiada aktualizacje do Androida 7.0 Nougat

Producent pracuje obecnie nad aktualizacjami do kilku modeli HAMMER. Ta w pierwszej kolejności ma objąć flagowy model HAMMER AXE PRO - zaawansowany, szybki i wytrzymały smartfon klasy premium.

Android 7.0 Nougat będzie udostępniony do niego w trybie OTA jeszcze w lipcu!

Co ciekawe, dotychczas aktualizację Androida w trybie OTA udostępniali jedynie najwięksi producenci smartfonów. myPhone jest pierwszą polską firmą, która umożliwia upgrade systemu w ten sposób.

Aktualizacja za pomocą kanału OTA (Over-The-Air) to najbardziej wygodna i najprostsza forma uaktualnienia systemu. Nie trzeba samodzielnie pobierać i instalować plików. Wystarczą bowiem dwa-trzy kliknięcia, aby aktualizacja przebiegła automatycznie.

Proces aktualizacyjny stopniowo rozszerzany będzie o kolejne HAMMERY. Na liście znajdują się kolejno HAMMER ENERGY oraz HAMMER Iron 2. Ponadto, wszystkie nowe modele myPhone jak i HAMMER wprowadzane do końca roku również będą miały nowszy system.

Android 7.0 Nougat zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią smartfona oraz wspiera funkcje VR. Zawiera również funkcje takie jak: Multi-Window, nowe centrum powiadomień i ustawień. Daje możliwość instalacji poszczególnych aplikacji - m.in. Android Pay, dzięki której za pomocą smartfona z technologią NFC można dokonywać płatności mobilnych.

Dodajmy, że w ostatnim czasie myPhone udostępnił również aktualizację do HAMMERA AXE M LTE, która znacznie poprawia wydajność smartfona i pracę jego akumulatora. Uaktualnienie dostępne jest także w trybie OTA.

Producent informuje jednocześnie, o tym, że brak danego modelu na liście nie oznacza, że nie zostanie zaktualizowany.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto