Apache OpenOffice 4.1.4

Rekomendacja PC Format!

Data aktualizacji: 24 października 2017
Liczba pobrań: 10286
Ocena redakcji
 
Producent: UX Systems
Licencja: GPL
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8, 10), Linux

Umieść box z programem Apache OpenOffice u siebie na stronie

Najnowsza polska wersja pakietu biurowego. Pakiet zawiera szereg nowych funkcji oraz poprawek. Składa się z kilku modułów: Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Draw - program graficzny i Impress - aplikacja do generowania prezentacji.
W ramach pakietu oferowane są też dodatkowe programy pomocnicze, takie jak edytor stron WWW (HTML Editor). Edytor tekstu Writer pozwala teraz na wyświetlanie wielu stron podczas edycji i oferuje lepsze tworzenie notatek. Dodano obsługę formatu OpenDocument 1.2, .OXT i .MDB w wydaniu do Windows.

Napisz własną recenzję
Dodane przez: lukasz.kujawa
Aplikacja: Apache OpenOffice
Kiedyś intensywnie korzystałem z OpenOffice, ale niedawno zmieniłem zdanie. Dlaczego?
Interfejs
 
Funkcje
 
Stabilność
 
Wartość
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
7 września 2011, 01:47
witam. mam problem związany z wordem 2007. otóż zrobiłam tabele w układzie poziomym (układ stron-poziomy) a teraz muszę ją scalic z tekstem, który pisałam w układzie pionowym. przy przerzucaniu tabeli jej układ zmienia się na pionowy, a przy zmianie układu na poziomy, wszystko mi przeczuca na poziomo razem z tekstem a zależy mi żeby tekst był w pozycji pionowej a tylko tabela w poziomej, czy jest to w ogóle możliwe i jak mam tego dokonac?? dodam ze tabela zajmuje całą stronę, jeśli to coś zmienia. proszę o pomoc i z góry dziękuję.
zgłoś do moderacji »
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto