Lista alfabetyczna

ArchiveClipboard 13.5

 
Data aktualizacji: 26 stycznia 2015
Liczba pobrań: 220
Ocena redakcji
 
Producent: ArchiveClipboard
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP), Mac OS X, Linux

Umieść box z programem ArchiveClipboard u siebie na stronie

Tradycyjny schowek systemowy nie umożliwia podglądu zapisanego obiektu i sprawdza się tylko w przypadku jednego elementu, umożliwiając wyłącznie kopiowanie i wklejanie. Jeżeli często korzystasz ze schowka, wypróbuj oferujący większą funkcjonalność bezpłatny program ArchiveClipboard.
Przewaga tego programu nad tradycyjnym schowkiem polega na tym, że użytkownik ma podgląd zapisanych w pamięci schowka danych i podczas ich wklejania nie jest ograniczony tylko do obiektu, który został umieszczony tam jako ostatni. Aplikacja pozwala przechowywać w schowku pliki z danymi, zdjęcia czy fragmenty tekstu zapisane przed kilkoma godzinami, dniami lub tygodniami. Po zainstalowaniu ArchiveClipboard na wielu komputerach, możesz korzystać ze wspólnej przestrzeni, masz dostęp do wszystkiego, co umieściłeś tam wcześniej i w prosty sposób możesz przenosić dane między komputerami.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto