Lista alfabetyczna

AutoMapa 6.15 1404

 
Data aktualizacji: 15 maja 2014
Liczba pobrań: 26976
Ocena redakcji
 
Producent: Aqurat sp. z o.o.
Licencja: Płatne
Systemy operacyjne: iOS, Android, Windows (7, Vista, XP)

Umieść box z programem AutoMapa u siebie na stronie

Wersja AutoMapa dla systemu Windows

Wersja demonstracyjna programu zawiera pełną funkcjonalność, identyczną z funkcjonalnością pełnych wersji Polska XL i Europa. Mapy w wersji demonstracyjnej są wycinkami oryginalnych map AutoMapy.
W najnowszej wersji aplikacji na systemy Windows, zaktualizowano mapy, dodając m.in. nowe odcinki dróg, takich jak nowy fragment A1, obwodnica Augustowa, most na Wiśle w Kamieniu czy nowy fragment autostrady A4. Zaktualizowano również bazę adresową w Warszawie.
Wersję DEMO można zainstalować na urządzeniu typu PDA/MDA z systemem Windows Mobile 5, 6, lub Windows CE 5.0, 6.0 poprzez ActiveSync lub na komputerze klasy PC z systemem Windows Vista/XP/7.

Wersja AutoMapa dla systemu Android

AutoMapa Android to połączenie map w technologii off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje wsparcie technologii LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków. AutoMapa może pochwalić się ponad 640 tys. Użytecznych Punktów (POI). Nie zabrakło także głosu Krzysztofa Hołowczyca.
Cena pakietu startowego pozwala na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności nawigacji oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Użytkownik może wybrać jedną z czterech form przedłużenia subskrypcji: na 7 dni (9,99 zł), 90 dni (36,99 zł), rok (89,99 zł) lub 2 lata (149,99 zł).

Wersja AutoMapa dla systemu iOS

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast i miejscowości, system AutoMapa Traffic, Asystent Pasa Ruchu, budynki 3D i punktowe adresy, ponad 630 tysięcy Użytecznych Punktów (POI) i głos Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy. AutoMapa prowadzi polskich kierowców już od ponad 8 lat i jest najbardziej cenionym i najczęściej nagradzanym polskim programem do nawigacji GPS.

Zakup pakietu podstawowego pozwala na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności nawigacji oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Możesz wybrać jedną z trzech wygodnych form przedłużenia subskrypcji: na 7 dni (2,69 euro), trzy miesiące (9,99 euro) lub rok (23,99 euro)!

WCZEŚNIEJSZE WERSJE

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto