Lista alfabetyczna

CCleaner 5.54.7088

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 5 marca 2019
Liczba pobrań: 48463
Ocena redakcji
 
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8, 10)

Umieść box z programem CCleaner u siebie na stronie

Optymalizacja i porządkowanie systemu operacyjnego (Windows). Jeden z najlepszych i najpopularniejszych programów do usuwania niepotrzebnych danych z komputera i optymalizacji systemu Windows. Pośrednio dzięki funkcjom związanym z czyszczeniem plików tymczasowych, śladów działalności aplikacji, przeglądarek internetowych itp.,

CCleaner stanowi swego rodzaju narzędzie do ochrony prywatności. Podczas instalacji wyświetlana jest propozycja dodatkowej instalacji paska Google Toolbar - można z tego dodatku zrezygnować odznaczając odpowiednie pole wyboru. Funkcje optymalizacyjne programu CCleaner to głównie możliwość zarządzania programami i usługami uruchamianymi razem z systemem operacyjnym.

Program przyda się także do skutecznego oczyszczenia rejestru Windows ze zbędnych wpisów. Dużą zaletą tej aplikacji jest także to, że nie kasuje ona „bezmyślnie" wszystkich plików uznawanych za niepotrzebne. Np. pliki cookies wykorzystywane do rozpoznawania użytkownika w procesie uwierzytelniania dostępu do różnych serwisów internetowych są pozostawiane w spokoju.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto