Lista alfabetyczna

Elfin Mała Firma 2.4.6

 
Data aktualizacji: 31 sierpnia 2012
Liczba pobrań: 1099
Ocena redakcji
 
Producent: Elfin Sp. z o.o.
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP)

Umieść box z programem Elfin Mała Firma u siebie na stronie

Program przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych, jawnych
i partnerskich. Obsługuje rozliczenia według zasad ogólnych, ryczałtu i karty podatkowej, płatników VAT i firmy zwolnione z tego podatku. Cechują go:
- Wygoda i łatwość użytkowania. Program stworzony został specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i możesz od razu przystąpić do działania!
- Kompleksowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem - magazyny, handel, finanse, księgowość, środki trwałe, pojazdy i inne w pełni zintegrowane moduły.
- Doskonałe rozwiązanie dla małych firm - osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, płatników VAT i firm zwolnionych.
- Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb - w zależności od rodzaju i charakterystyki firmy program jest odpowiednio profilowany.
- Samodzielne prowadzenie rozliczeń - bez stresu i bez błędów. Wszystko to dzięki zawartej w programie wiedzy księgowej oraz specjalnym funkcjom dokonującym prawidłowych i szybkich rozliczeń.
- Skuteczne wsparcie serwisowe. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc naszego konsultanta - zarówno w sprawach technicznych jak i merytorycznych.
- Wygodne aktualizacje przez Internet - natychmiastowy dostęp do nowych wersji programu oraz bieżących informacji (wskaźników i stawek oraz biuletynów i alertów).

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto