Lista alfabetyczna

Firefox mobile 14.0

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 18 września 2013
Liczba pobrań: 1796
Ocena redakcji
 
Producent: Mozilla
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Android

Umieść box z programem Firefox mobile u siebie na stronie

Przeglądarka internetowa Mozilla Firefox przenosi na Androida wszystkie zalety przeglądania Internetu na komputerze stacjonarnym. Jest szybka, łatwo dostosować ją do swoich potrzeb, a najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa i prywatności pozwalają na przeglądanie Sieci bez obaw.


Firefox na Androida zawiera funkcję szybkiego udostępniania, która dodaje ikonę wybranego przez użytkownika serwisu do menu Firefoksa "Udostępniaj". Ponadto nowy Firefox wspiera funkcję udostępniania poprzez stuknięcie (bump sharing) na urządzeniach z technologią NFC. Nowości te ułatwiają dzielenie się z przyjaciółmi i rodziną ulubionymi stronami www, artykułami czy nagraniami wideo.

W Firefoksie na Androida wprowadzono też możliwość przełączania się między jasnym i ciemnym trybem czytania oraz wyboru czcionki szeryfowej lub bezszeryfowej, co zdecydowanie poprawia komfort czytania na urządzeniu mobilnym.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto