Lista alfabetyczna

Holiline Reminder 2.1.2

 
Data aktualizacji: 23 lipca 2013
Liczba pobrań: 413
Ocena redakcji
 
Producent: Holiline
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem Holiline Reminder u siebie na stronie

Jeśli zdarza ci się zapominanie o imieninach mamy czy własnej rocznicy ślubu, to Holiline jest właśnie dla ciebie. Ten prosty w obsłudze i bardzo lekki program wyświetla przypomnienia na pulpicie.

 

Ekran komputera, w który wpatrujemy się całymi godzinami, to najlepsze miejsce na przypomnienia o ważnych datach. Istnieje wiele programów oferujących automatyczne powiadomienia, jednak Holiline ma kilka zalet, które sprawiają, że jest na ich tle bardzo skuteczny i niezwykle dyskretny. Zamiast okien, które wyskakują bez uprzedzenia i zasłaniają część ekranu, wyświetla komunikat w dole ekranu (do wyboru na pasku zadań lub tuż nad nim). Dzięki temu nie absorbuje, nie przeszkadza w pracy, a jednak w ustawiczny sposób przypomina o tym, o czym należy pamiętać.

 

W warsztacie pokażemy, jak tworzyć powiadomienia zależnie od okazji oraz jak uczynić z Holiline wygodny i zawsze widoczny terminarz, który uporządkuje wszystkie regularnie powtarzające się wydarzenia w naszym życiu.


Więcej informacji o Holiline

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto