Lista alfabetyczna

Interia Fakty 1.04

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 12 września 2012
Liczba pobrań: 382
Ocena redakcji
 
Producent: INTERIA.PL
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Android, iOS

Umieść box z programem Interia Fakty u siebie na stronie

Interia Fakty gwarantuje dostęp do najważniejszych i najciekawszych wiadomości z serwisów: Fakty, Biznes, Sport, Motoryzacja, Nowe Technologie, Gry, Kobieta, Facet, Muzyka, Film, Plotki, Rozrywka.

Oprócz wiadomości, w aplikacji znajdziemy także widgety dostarczające najnowsze informacje w takich kategoriach jak: pogoda, notowania giełdowe (giełda), kursy walut (waluty), relacje z meczów piłkarskich na żywo, horoskop, repertuar kin.
Jak działa aplikacja Interia Fakty?
Gestami lewo-prawo przełączamy się pomiędzy kanałami tematycznymi. W ustawieniach aplikacji można włączyć/wyłączyć kanały, które chcemy oglądać oraz ustawić ich kolejność. Każdy artykuł i galerię można dodać do zakładek, by wrócić do nich później.

Jedną z największych zalet aplikacji jest możliwość wyboru kanałów, które chcemy śledzić oraz porządkowanie ich w interesującej dla użytkownika kolejności. Ponadto, jeśli pewne kategorie nie będą kogoś interesowały, można je dezaktywować. Ciekawą i innowacyjną pośród aplikacji tego typu funkcją jest możliwość zgłaszania własnych materiałów. Dzięki temu, użytkownicy, którzy są świadkami ciekawych i niecodziennych wydarzeń, mogą błyskawicznie przesłać je do redakcji INTERIA.PL.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto