Tlen 7.0.2.1

Rekomendacja PC Format!

Data aktualizacji: 21 września 2011
Liczba pobrań: 24713
Ocena redakcji
 
Producent: o2.pl Sp. z o.o.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Linux, Mac OS X, Windows (7, Vista, XP)

Umieść box z programem Tlen u siebie na stronie

Tlen to jeden z najbardziej znanych i najczęściej używanych komunikatorów. Zapewnia szybką komunikację z ludźmi poprzez listę kontaktów, wysyłanie SMS-ów na wszystkie polskie sieci komórkowe, prowadzenie rozmowy z wieloma osobami jednocześnie, przesyłanie obrazu z kamery, oglądania obrazu z kamer innych internautów i wiele więcej. Dzięki możliwości modyfikacji interfejsu, każdy użytkownik może dopasować wygląd komunikatora pod siebie.

Napisz własną recenzję
Dodane przez: GalGan
Aplikacja: Tlen
Komunikator Tlen jest integralną częścią portalu internetowego o2.pl. Jest jednym z najsłynniejszych komunikatorów w Polsce, a nawet możemy o nim przeczytać na zagranicznych stronach internetowych.
Interfejs
 
Funkcje
 
Stabilność
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
GalGan
22 października 2011, 11:09
Od 5 lat siedzę na nim, i najbardziej spodobały mi się TlenCzaty. Dzięki nim, można się komunikować z setkami osób. Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs jest przeznaczony dla każdego. Polecam! GalGan
zgłoś do moderacji »
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto