Lista alfabetyczna

VLC Media Player 2.1.0

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 5 lutego 2014
Liczba pobrań: 9817
Ocena redakcji
 
Producent: VideoLAN
Licencja: GPL
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8), Mac OS X (10.6 Snow Leopard, 10.7 Lion), Linux


Odtwarzacz plików wideo i audio. Obsługuje wiele formatów (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, OGG, DVD, SVCD, Audio CD, MP4 / MOV / 3GP, ASF / WMV / WMA, FLV (Flash), FLAC, Matroska (MKV), itd. ). Przede wszystkim służy do odtwarzania multimediów nadawanych przez internet lub w sieci lokalnej, przy użyciu różnych protokołów transmisji strumieniowej. Ale może odtwarzać płyty Audio-CD i pliki z lokalnego dysku.

 

Niewielkie rozmiary powodują, że program jest szybki w działaniu.VLC wspiera również odtwarzanie napisów do filmów. Program umożliwia nam na ustawienie rozmiarów napisów według naszego upodobania.Do dyspozycji będziemy mieli także wiele skrótów klawiszowych, które znacznie ułatiwą nam obsługę odtwarzacza w trybie pełnoekranowym.

Dowiedz się jak korzystać z tego programu, artykuł z warsztatem krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pod tym adresem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto