A A A

Samsung oficjalnie zaprasza na premierę Galaxy S21

4 stycznia 2021, 15:30
Firma potwierdziła rychły debiut swojego nowego flagowca.
Samsung oficjalnie zaprasza na premierę Galaxy S21

10... 9... 8...

Powoli możemy odliczać dni do premiery Samsunga Galaxy S21. Firma potwierdziła właśnie, że konferencja, w trakcie której nowy smartfon zostanie ujawniony, odbędzie się 14 stycznia. To data, która już wielokrotnie pojawiała się w  przeciekach, tym bardziej więc krążące od kilku dni po sieci specyfikacje nowych modeli wydają się wiarygodne.

 

Trzy nowe Galaxy

Galaxy S21 zostanie zaprezentowany na wydarzeniu pod nazwą „Welcome the Everyday Epic”. Impreza odbędzie się w formie online w kanale Youtube Samsunga oraz na stronie internetowej producenta. Całość rozpocznie się o godzinie 16.00 czasu polskiego.

Impreza ma dotyczyć wszystkich trzech wariantów S21, włącznie z Plusem oraz Ultra. Prawdopodobnie nowe telefony nie będą jedynymi gadżetami zaprezentowanymi na imprezie – spodziewane są też nowe słuchawki bezprzewodowe oraz rysik.

fot. Samsung


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTrump Social
22 października 2021
Były prezydent USA Donald Trump rzuca rękawicę sektorowi Big Tech i uruchamia własną aplikację społecznościową o nazwie TRUTH Social.

Kolorowa wersja Samsunga Galaxy Z Flip3
22 października 2021
Podczas konferencji Galaxy Unpacked Part 2 Samsung zaprezentował najnowsze wydanie tegorocznego Galaxy Z Flip3: limitowaną wersję Bespoke Edition.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto