Google Chrome 62

Rekomendacja PC Format!

Data aktualizacji: 21 listopada 2017
Liczba pobrań: 63374
Ocena redakcji
 
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (XP, Vista, 7, 8, 10), Mac OS X (10.6 Snow Leopard, 10.7 Lion), Linux

Umieść box z programem Google Chrome u siebie na stronie

Przeglądarka stron WWW. Najważniejszymi cechami tej nowej aplikacji jest szybkość wczytywania i wyświetlania stron WWW oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.Kod przeglądarki został napisany w oparciu o rozwiązania open source'owe, oparte m.in na takich aplikacjach jak WebKit oraz Mozilla. Cechą charakterystyczną Chrome'a jest oszczędność miejsca, zajmowanego przez interfejs.

W najnowszej wersji dodano funkcję Custom Elements, która przydatna będzie dla deweloperów aplikacji. Wprowadzono też nowy interfejs Web Speech Api, który pozwala na stronach dodawać rozpoznawanie mowy. W aplikacji poprawiono też obsługę innych interfejsów API.

Google udostępnił 64-bitową wersję swojej przeglądarki (Canary). Można ją pobrać klikając na wersję x64.

 


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
adinho58
29 listopada 2011, 21:56
Ale przy otwieraniu nowej czystej karty to niech sobie będą ;) Myślałem, że perfidnie mi zajmą pół ekranu ;p
zgłoś do moderacji »
28 listopada 2011, 08:43
Ja nic nie widzę, ale nie wchodzę na G+ :E Pewnie wystarczy trochę poczekać...
zgłoś do moderacji »
koneton
28 listopada 2011, 08:40
Dlatego ja wolę używać Chromium - otwartą wersję Chrome, bez szpiegów od Google.
zgłoś do moderacji »
dawidsab
28 listopada 2011, 08:32
Jednak nie trzeba było zbyt długo czekać. Oto dowód [http://www.instalki.pl/aktualnosci/software/6791-google-wyswietla-reklamy-w-chrome-co-na-to-uzytkownicy.html].
zgłoś do moderacji »
adinho58
27 listopada 2011, 21:09
Masz rację poniekąd, ale też mi się zdaje, że to jakaś plota wypuszczona przez konkurencję google ma wystarczająco kasy :) ale w sumie człowiek jest chciwy ;p Poczekamy zobaczymy.
zgłoś do moderacji »
dawidsab
27 listopada 2011, 13:40
adinho58 napisał(a): To nie będziemy mogli posiedzieć na starszych wersjach po prostu ? ;) Pewnie będziemy mogli. Przecież nikt nam nie zabroni korzystać z wstecznych wersji. Jednak korzystanie z wersji wstecznych oznacza mniejszą wydajność i mniejsze bezpieczeństwo, które są usprawniane z wersji na wersję ;).
zgłoś do moderacji »
27 listopada 2011, 13:25
@up - chrome aktualizuje się automatyczni :P A tak w sumie, to nie wierzę, że google tak zrobi. Zwykła plotka.
zgłoś do moderacji »
adinho58
27 listopada 2011, 12:57
dawidsab napisał(a): Witam! Niedługo użytkownicy "Google Chrome" zaczną się przesiadać na alternatywne przeglądarki. Oto dlaczego [http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2011/11/firefox-10-przegladarka-ktora-cie-zaskoczy.aspx]: [quote=Komputer Świat] [...] Użytkownicy przeglądarki Mozilli coraz częściej porzucają ją na rzecz Chrome. Google z kolei chyba zamierza jednak zrobić użytkownikom własnej przeglądarki psikusa w postaci reklam wyświetlanych w oknie programu, a więc może niedługo sytuacja się zmieni i fani Chrome zaczną nawracać się na Firefoksa? [/quote] To nie będziemy mogli posiedzieć na starszych wersjach po prosu ? ;)
zgłoś do moderacji »
dawidsab
26 listopada 2011, 17:04
Witam! Niedługo użytkownicy "Google Chrome" zaczną się przesiadać na alternatywne przeglądarki. Oto dlaczego [http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2011/11/firefox-10-przegladarka-ktora-cie-zaskoczy.aspx]: [quote=Komputer Świat] [...] Użytkownicy przeglądarki Mozilli coraz częściej porzucają ją na rzecz Chrome. Google z kolei chyba zamierza jednak zrobić użytkownikom własnej przeglądarki psikusa w postaci reklam wyświetlanych w oknie programu, a więc może niedługo sytuacja się zmieni i fani Chrome zaczną nawracać się na Firefoksa?[/quote]
zgłoś do moderacji »
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto