Lista alfabetyczna

TeamViewer 14.2.2558

 
Data aktualizacji: 19 marca 2019
Liczba pobrań: 13594
Ocena redakcji
 
Producent: TeamViewer GmbH
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (10, 7, 8, Vista, XP), Mac OS X, Linux, iOS, Android

Umieść box z programem TeamViewer u siebie na stronie

Zdalne zarządzanie i dostęp do komputera. Jedno z najlepszych rozwiązań do zdalnego dostępu i zdalnego sterowania komputerem podłączonym do internetu. Cechą szczególnie wyróżniającą TeamViewer na tle innych aplikacji tego typu jest to, że pozwala on na sterowanie maszyną, na której TeamViewer nie został zainstalowany (wystarczy tylko uruchomić program).

Połączenia realizowane przez ten program są bezpieczne i uwierzytelniane unikatowym hasłem, znanym tylko osobie uprawnionej oraz osobie zaproszonej do połączenia. Hasło w każdej chwili można zmienić, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

Podczas połączenia możliwe jest wykonywanie działań poprzez zdalny pulpit oraz zdalne zarządzanie plikami i folderami, oczywiście samo połączenie realizowane jest szyfrowanym kanałem. Program udostępniany jest bezpłatnie, pod warunkiem że nie będzie wykorzystywany komercyjnie.

Dowiedz się jak korzystać z tego programu, artykuł z warsztatem krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pod tym adresem.

WCZEŚNIEJSZE WERSJE

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto