Lista alfabetyczna

Xopero Cloud Personal 3.7.22

 
Data aktualizacji: 16 lutego 2017
Liczba pobrań: 58
Ocena redakcji
 
Producent: Xopero
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (10, 7, 8)

Umieść box z programem Xopero Cloud Personal u siebie na stronie

To ty decydujesz, które zasoby mają być chronione: pliki i foldery (np. Pulpit lub Moje dokumenty), skrzynkę pocztową, kolekcje muzyki, filmów oraz zdjęć z ostatnich wakacji. W ten sposób możesz przywracać nawet pojedyncze elementy.
Xopero umożliwia również tworzenie obrazu dysków twardych, wraz z systemem operacyjnym, zainstalowanymi programami, ustawieniami oraz przechowywanymi danymi. Dzięki temu, jeśli dojdzie do awarii systemu albo gdy uszkodzi się dysk twardy, szybko powrócisz do pracy w znajomym środowisku.

Backupy wykonują się automatycznie, a sama aplikacja działa w tle i nie wpływa w żaden sposób na pracę komputera. Dodatkowo masz do dyspozycji bezpieczne narzędzie do synchronizacji, współdzielenia i udostępniania szyfrowanych danych.

Dane zanim jeszcze zostaną przesłane dalej z Twojego komputera, są szyfrowane algorytmem AES 256 (to ten sam z którego korzystają banki oraz amerykańskie NSA). Następnie trafiają do centrum danych w Polsce. Nasze data center oprócz standardowych zabezpieczeń, gwarantuje także redundantną infrastrukturę. Oznacza to, że Twoje dane trafiają do dwóch lokalizacji. Jeśli jedna z serwerowni przestanie działać, dane zawsze możesz odzyskiwać z tej drugiej.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto