A A A

Ile kosztuje strona dla Prezydenta?

28 lipca 2009, 11:13
Wczoraj pisaliśmy o nowej stronie Prezydenta RP, zwróciliśmy uwagę na jej nowoczesny wygląd i nazwaliśmy ja krokiem w stronę młodych internautów. Ile taki krok może kosztować? Ta informacja może przyprawić o zawrót głowy! 10, 50, 100, 200 tys.? Więcej!
Ile kosztuje strona dla Prezydenta?

Wiadomo, że wykonawcami strony są: giełdowa spółka Qumak-Sekom S.A. wraz z IDEO sp. z o.o. Kancelaria Prezydenta zapłaci firmom 363.318,44 zł. Kwota wywołała liczne dyskusje na forach internetowych. Większość użytkowników sieci zgodnie twierdzi, że to zdecydowanie za dużo.

Tak wysoki koszt wykonawca uzasadnia usługami dodatkowymi, m.in. przygotowaniem angielskojęzycznej wersji serwisu, przeniesieniem treści z obecnej witryny na nową, oraz pełne wsparcie do 2010 r.

Wiadomo, że do przetargu stanęło tylko kilka firm, ponieważ warunki jakie musiał spełniać wykonawca były dość wysokie. Np. co najmniej trzy wdrożenia systemu odpowiadającego swym rodzajem przedmiotowi zamówienia (w zakresie aplikacji CMS) o wartości min. 100.000,00 zł brutto każda.

Ocenę sprawy zostawiamy naszym czytelnikom.

Źródło: Bankier, inf. własna


Paweł Bijata
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto