A A A

Play Next - oferta operatora niczym Netflix

25 października 2018, 13:30
W Polsce usługi w formie subskrypcji stają się coraz popularniejsze. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji można obecnie zamówić jedzenie, wybrać ulubiony film czy też muzykę. Play postanowił dostarczyć abonament w podobnej postaci
Play Next - oferta operatora niczym Netflix

Aplikację pobiera się z AppStore lub Google Play . W kilku krokach klient ma możliwość przeniesienia swojego dotychczasowego numeru lub w prosty sposób wygenerować nowy.

Po dodaniu karty płatniczej do konta i włączeniu subskrypcji, pozostaje zamówić kartę SIM, którą można odebrać w salonie albo od kuriera.

Po podpięciu kartę płatniczej, abonament zostanie automatycznie pobrany z karty, Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. Bez okresu wypowiedzenia. Bez kar i dodatkowych opłat.

Play Next - ile to kosztuje?

W ramach miesięcznej subskrypcji klient otrzymuje co miesiąc nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, pakiet UE oraz 50 GB internetu. Cena subskrypcji to 45 zł/mies.

Darmowy okres

Operator daje możliwość wypróbowania nowej usługi do 6 miesięcy za darmo Jak? Trzeba przenieść swój numer z innej sieci do Play Next, aby korzystać z subskrypcji przez 6 miesięcy za darmo. Jeżeli klient nie chce przenosić swojego numeru, może wybrać nowy numer, otrzymując 3 miesiące za darmo.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto