A A A

Play Next - oferta operatora niczym Netflix

25 października 2018, 13:30
W Polsce usługi w formie subskrypcji stają się coraz popularniejsze. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji można obecnie zamówić jedzenie, wybrać ulubiony film czy też muzykę. Play postanowił dostarczyć abonament w podobnej postaci
Play Next - oferta operatora niczym Netflix

Aplikację pobiera się z AppStore lub Google Play . W kilku krokach klient ma możliwość przeniesienia swojego dotychczasowego numeru lub w prosty sposób wygenerować nowy.

Po dodaniu karty płatniczej do konta i włączeniu subskrypcji, pozostaje zamówić kartę SIM, którą można odebrać w salonie albo od kuriera.

Po podpięciu kartę płatniczej, abonament zostanie automatycznie pobrany z karty, Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. Bez okresu wypowiedzenia. Bez kar i dodatkowych opłat.

Play Next - ile to kosztuje?

W ramach miesięcznej subskrypcji klient otrzymuje co miesiąc nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, pakiet UE oraz 50 GB internetu. Cena subskrypcji to 45 zł/mies.

Darmowy okres

Operator daje możliwość wypróbowania nowej usługi do 6 miesięcy za darmo Jak? Trzeba przenieść swój numer z innej sieci do Play Next, aby korzystać z subskrypcji przez 6 miesięcy za darmo. Jeżeli klient nie chce przenosić swojego numeru, może wybrać nowy numer, otrzymując 3 miesiące za darmo.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Huawei otrzyma mapy TomToma
21 stycznia 2020
Holenderskie przedsiębiorstwo dostarczy chińskiemu potentatowi cyfrowe wersje map i informacje o ruchu drogowym.

Acer z dwoma laptopami TravelMate
21 stycznia 2020
Konwertowalny lub klasyczny laptop z odporną obudową i wydajną baterią, a do tego w przystępnej cenie? Tak, to TravelMate.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto