Lista alfabetyczna

Narzędzia systemowe (4)


jv16 PowerTools
jv16 PowerTools
Ocena redakcji
 
Windows
jv16 PowerTools jest zestawem narzędzi, które pomogą przy optymalizacji systemu Windows. Program lub raczej pakiet zawiera 27 róznych elementów, w tym popularny RegCleaner, które zadbają o porządek w rejstrze i ogólną wydajność systemu.

Java Runtime Environment
Java Runtime Environment
Ocena redakcji
 
Windows
Zestaw bibliotek potrzebnych do uruchamiania aplikacji i apletów napisanych w języku Java. Dzięki apletom możliwe jest czatowanie ze znajomymi, granie w gry online, oglądanie grafiki 3D. Aplikacja przydatna jest również dla uzytkowników intranetu (sieć komputerów ograniczająca się do tych, znajdujących się np. w firmie).

Jumplist Launcher
Jumplist Launcher
Ocena redakcji
 
Windows
Własne listy szybkiego dostępu. Charakterystycznym elementem paska zadań w systemie Windows 7 są tzw. listy szybkiego dostępu (z ang. jumplist). Dostęp do tych list uzyskujesz po kliknięciu prawym klawiszem myszki dowolnego elementu widocznego na pasku zadań. Za pomocą niewymagającego instalacji programu Jumplist Launcher możesz utworzyć własną listę szybkiego dostępu.

Just Gestures
Just Gestures
Ocena redakcji
 
Windows
Przypisywanie różnych funkcji gestom myszki. Program Just Gestures ułatwia obsługę systemu Windows. Pozwala aktywować różne funkcje systemu np. wyświetlenie określonej strony WWW, zmniejszenie okna aplikacji, zamknięcie systemu, regulacja poziomu głośności itp. za pomocą określonych ruchów myszą połączonych z kliknięciami.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto